mapus18@wp.pl +48 787 844 404

Szklarz Warszawa
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Piaseczno, Raszyn, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Klaudyn, Izabelin, Łomianki

Szklarz Warszawa

Dane do faktury

Mapus Michał Brzezicki Pełen Zakres Usług Szklarskich

NIP 521 359 01 46

02-649 Warszawa ul. Pułku AK "Baszta" 2a m3

Telefon do Właściciela 787 844 404

e-mail: mapus18@wp.pl


Już mając 19 lat sprawnie wykonywałem prace szklarskie, mając 23 lata postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Chodź nie brakuje mi zdolności manualnych i organizacyjnych towarzyszył mi szereg obaw ale, ale zgłoszenie działalności gospodarczej, było spełnieniem moich marzeń o własnej firmie. Zaczęło się DOSŁOWNIE OD MIARKI I ZESZYTU.


Podczas jesiennych wieczorów 2014 roku, skleciłem w garażu moich rodziców duży drewniany stół, na którym do dziś wykonuję dla państwa elementy szklane. Pomimo braku narzędzi i dysponowania tylko cięgle psującym się, pożyczanym wanem nie brakowało mi determinacji i zawzięcia do prowadzenia zakładu szklarskiego. Krok po kroku kompletowałem narzędzia szklarskie takie jak winkle, przyssawki, cyrkiel do wycinania okręgów, lampa do klejenia metodą UV, jednogłowicowa wiertarka do szkła, wiertła rurowe, piła do szkła oraz samochód dostawczy który przystosowałem do przewozu szyb i luster.


Już w sierpniu 2015 garaż był za mały, znalazłem więc halę do wynajęcia w podwarszawskich Starych Babicach, w której byłem w stanie wykonywać coraz większe realizację. Moc przerobowa mojej firmy zwiększa się z każdym miesiacem. Dążę do własnego parku maszynowego, wyróżniają mnie ekspresowe terminy realizacji oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia.


Mogę być do państwa dyspozycji Każdego dnia i o każdej porze po wcześniejszym umówieniu. Na spotkaniach pojawiam się punktualnie a, terminy montażu stanowią w mojej firmie nieocenioną wartość. Lustra z montażem oferuję już od 300zł netto za metr kwadratowy. Cena standardowej kabiny to nawet 850zł netto za metr kwadratowy.szklenie starych drewnianych okien 220zł netto za metr kwadratowy. Wstawienie standardowej szyby w plasikowym oknie wykonuję w cenie 400zł netto za metr kwadratowy, w drewnianym oknie 420 zł netto za metr kwadratowy. Podane ceny nie stanowią oferty, dotyczą Warszawy i najbliższych okolic. Ostateczną ofertę, podaję po wykonanym pomiarze.